Rabalux 5063 0 recenzií
nástenné svietidlo • elegantný dizajn • ochrana IP44 • zabudovaný LED zdroj • výkon 7,5 W • životnosť 25 000 hodín • svetelný tok 600 lúmenov • teplota 4 000 K • V × Š: 60 ×... Celý popis
49,9 €
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z Rent.sk. Vždy niečo navyše Kúpiť cez Heureku Kúpiť
Rabalux 5063
Odporúčané ponuky (1) Rabalux 5063 327 recenzií Do 3 dní 1 ocenenie
Rabalux 5063 LED kúpeľňové nástenné svietidlo nad zrkadlo Evron 1x7,5W | 600lm | 4000K | IP44 - chróm, biela
Rabalux 5063 LED kúpeľňové nástenné svietidlo nad zrkadlo Evron 1x7,5W | 600lm | 4000K | IP44 - chróm, biela
Najlacnejšie ponuky (9) Rabalux 5063 95% (60 783×)Na sklade 2 ocenenie% Zľavový kód
Nástenné svietidlo Rabalux Evron 5063 (5063) chróm
Nástenné svietidlo Rabalux Evron 5063 (5063) chróm
88% (2 152×)Na sklade 1 ocenenie
Rabalux 5063 Evron nástenné svietidlo LED 7,5W/600lm 4000K IP44 chrómová, biela
Rabalux 5063 Evron nástenné svietidlo LED 7,5W/600lm 4000K IP44 chrómová, biela
327 recenzií Do 3 dní 1 ocenenie
Rabalux 5063 LED kúpeľňové nástenné svietidlo nad zrkadlo Evron 1x7,5W | 600lm | 4000K | IP44 - chróm, biela
Rabalux 5063 LED kúpeľňové nástenné svietidlo nad zrkadlo Evron 1x7,5W | 600lm | 4000K | IP44 - chróm, biela
413 recenzií Do týždňa 1 ocenenie
Rabalux 5063 EVRON Nastenné svietidlo
Rabalux 5063 EVRON Nastenné svietidlo
60 recenzií Do týždňa
Rábalux 5063 EVRON Nástenné svietidlo
Rábalux 5063 EVRON Nástenné svietidlo
31 recenzií Do týždňa 1 ocenenie
Rabalux EVRON LED kúpeľňové svietidlo 5063
Rabalux EVRON LED kúpeľňové svietidlo 5063
91% (21 840×)Na sklade 2 oceneniePredĺžená záruka
Rabalux 5063 + záruka 5 rokov zadarmo
Rabalux 5063 + záruka 5 rokov zadarmo
Popis produktu nástenné svietidlo • elegantný dizajn • ochrana IP44 • zabudovaný LED zdroj • výkon 7,5 W • životnosť 25 000 hodín • svetelný tok 600 lúmenov • teplota 4 000 K • V × Š: 60 × 500 mm
327 recenzií Do 3 dní 1 ocenenie
Rabalux 5063 LED kúpeľňové nástenné svietidlo nad zrkadlo Evron 1x7,5W | 600lm | 4000K | IP44 - chróm, biela
Rabalux 5063 LED kúpeľňové nástenné svietidlo nad zrkadlo Evron 1x7,5W | 600lm | 4000K | IP44 - chróm, biela
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
Parametre produktu Zobraziť ďalšie parametre
{"Obľúbené kategórie":[["Rybárske signalizátory","https://rybarske-signalizatory.heureka.sk/"],["Náušnice","https://nausnice.heureka.sk/"],["Detské hojdačky","https://hojdacky.heureka.sk/f:10909:110893/"],["Subwoofery do auta","https://subwoofery-do-auta.heureka.sk/"],["Obálky","https://obalky.heureka.sk/"],["Sendvičové matrace","https://matrace.heureka.sk/f:41533:1/"],["Dielenské ohrievače plynové","https://dielenske-ohrievace.heureka.sk/f:23123:30483482/"],["Trojmiestne záhradné hojdačky","https://zahradne-hojdacky.heureka.sk/f:31932:1/"],["Sitka na korenie","https://sitka-caj.heureka.sk/f:39074:1/"],["Zimné osobné pneumatiky 215/65 R16","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093;5434:215;5437:12906;8298:65/"]],"Vybrané značky":[["Svietidlá MA&DE","https://svietidla.heureka.sk/f:12544:1970841/"],["Svietidlá Globo","https://svietidla.heureka.sk/f:12544:166125/"],["Svietidlá MC Led","https://svietidla.heureka.sk/f:12544:37404360/"],["Svietidlá Polux","https://svietidla.heureka.sk/f:12544:8510370/"],["Svietidlá Skoff","https://svietidla.heureka.sk/f:12544:8620992/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať odvlhčovač vzduchu?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-odvlhcovac-vzduchu-c1700-19838/"],["Ako vybrať detskú izbu?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-detsku-izbu-c2930-19901/"],["Ako vybrať kanvicu na varenie vody","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-kanvicu-na-varenie-vody-c4369-20376/"]],"Vybrané produkty":[["Stihl GHE 260 S","https://zahradne-drvice.heureka.sk/stihl-ghe-260-s/"],["Reebok Fitness topánky NANO X3 hp6050","https://panske-fitness-topanky.heureka.sk/reebok-fitness-topanky-nano-x3-hp6050/"],["Sensor Merino Impress detský funkčné set modrá","https://detske-komplety-supravy.heureka.sk/sensor-merino-impress-detsky-funkcne-set-modra/"],["SaltPipe BNM-PIPA Comb soľný inhalátor refilable","https://inhalatory.heureka.sk/saltpipe-bnm-pipa-comb-solny-inhalator-refilable/"],["Termoprádlo Norfin Active Line","https://rybarske-komplety.heureka.sk/termopradlo-norfin-active-line/"],["Forever BS-130","https://bluetooth-reproduktory.heureka.sk/forever-bs-130/"],["Gaira 709023 drevený","https://motyliky.heureka.sk/gaira-709023-dreveny/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}