Eglo 31618 0 recenzií
EGLO 31618 Závesné svietidlo MASERLO je závesné svietidlo s dizajnovým prevedením, ktorého farba je saténový nikel a s tienidlom z materiálu textil. Model sa hodí do priestoru,... Celý popis
149 €
Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z Rent.sk. Vždy niečo navyše Kúpiť cez Heureku Kúpiť
Eglo 31618
Odporúčané ponuky (1) Eglo 31618 285 recenzií Na sklade 1 ocenenie
Visiace svietidlo MASERLO EGLO 31618
Visiace svietidlo MASERLO EGLO 31618
Najlacnejšie ponuky (5) Eglo 31618 91% (1 333×)Na sklade 1 oceneniePredĺžená záruka
Eglo | Eglo 31618 - Luster na lanku MASERLO 2xE27/60W/230V | EG31618
Eglo | Eglo 31618 - Luster na lanku MASERLO 2xE27/60W/230V | EG31618
91% (21 845×)Na sklade 2 oceneniePredĺžená záruka
Eglo Eglo 31618 - Luster na lanku MASERLO 2xE27/60W/230V EG31618 + záruka 3 roky zadarmo + záruka 3 roky zadarmo
Eglo Eglo 31618 - Luster na lanku MASERLO 2xE27/60W/230V EG31618 + záruka 3 roky zadarmo + záruka 3 roky zadarmo
90% (648×)Do týždňa 1 ocenenie
Moderné svietidlo EGLO MASERLO hnedá/zlatá 31618
Moderné svietidlo EGLO MASERLO hnedá/zlatá 31618
413 recenzií Do týždňa 1 ocenenie
EGLO 31618 MASERLO závesné svietidlo
EGLO 31618 MASERLO závesné svietidlo
93% (8 176×)Do 2 týždňov Autorizovaný predajca 2 ocenenie
Eglo 31618
Eglo 31618
Recenzie (0) Eglo 31618 Hodnotenia produktu Eglo 31618
Zatiaľ žiadne recenzie K tomuto produktu zatiaľ nikto recenziu nepridal. Buďte prvý a pomôžte ostatným s výberom.
Popis produktu EGLO 31618 Závesné svietidlo MASERLO je závesné svietidlo s dizajnovým prevedením, ktorého farba je saténový nikel a s tienidlom z materiálu textil. Model sa hodí do priestoru, kde chcete spojiť funkčné osvetlenie s čistým dizajnom.
Svetelný zdroj nie je súčasťou balenia. Pre budúcu výmenu si vyberte kompatibilné LED žiarovky E27.
Technické parametre
Materiál konštrukcie: oceľ Farba konštrukcie: saténový nikel Materiál tienidla: textil Rozmery: výška 1 100 mm, dĺžka 1 000 mm, šírka 250 mm Stupeň krytia: IP20 Svetelný zdroj / pätica: E27 Napätie: 220–240 V, 50/60 Hz Hmotnosť: 1,57 kg Vyberte si ho pre príjemnú svetelnú atmosféru a dizajnovo zladený interiér.
Často kladené otázky
Je svetelný zdroj súčasťou balenia?
Nie, svetelný zdroj nie je súčasťou balenia.
Aké je krytie svietidla?
Model má krytie IP20.
Aké sú hlavné rozmery?
Oficiálne rozmery: výška 1 100 mm, dĺžka 1 000 mm, šírka 250 mm.
Ďalšie svietidlá z kolekcie MASERLO
EGLO 31605 MASERLO závesné svietidlo EGLO 31599 MASERLO závesné svietidlo EGLO 31611 MASERLO závesné svietidlo EGLO 31616 MASERLO závesné svietidlo EGLO 31602 MASERLO závesné svietidlo EGLO 31607 MASERLO závesné svietidlo EGLO 31629 MASERLO stolná lampa EGLO 95171 MASERLO stojacia lampa EGLO 95055 MASERLO nástenné svietidlo EGLO 31603 MASERLO závesné svietidlo 285 recenzií Na sklade 1 ocenenie
Visiace svietidlo MASERLO EGLO 31618
Visiace svietidlo MASERLO EGLO 31618
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
Parametre produktu Zobraziť ďalšie parametre
{"Obľúbené kategórie":[["Farby na batikovanie","https://barvy-batikovani.heureka.sk/"],["Rybárske tričká, svetry, mikiny","https://rybarske-tricka-svetry-mikiny.heureka.sk/"],["Napájačky","https://napajacky.heureka.sk/"],["Stavebnice Edukie","https://stavebnice-edukie.heureka.sk/"],["Dojčenské váhy","https://osobne-vahy.heureka.sk/f:10062:109784/"],["Tenisové bagy Babolat","https://tenisove-tasky.heureka.sk/f:6526:104746;25884:15763139/"],["Granule pre psy Carnilove","https://granule-pre-psov.heureka.sk/f:24821:15762676/"],["Kostýmy kúzelníkov","https://detske-karnevalove-kostymy.heureka.sk/f:14138:29458365/"],["Kopačky Nike Phantom","https://kopacky.heureka.sk/f:42794:47852402,47852455,47852459,47852460/"],["Dámske plátené tenisky","https://damske-tenisky.heureka.sk/f:34677:1/"]],"Vybrané značky":[["Svietidlá Asir","https://svietidla.heureka.sk/f:12544:30150107/"],["Svietidlá Dyberg Larsen","https://svietidla.heureka.sk/f:12544:30734438/"],["Svietidlá Aqara","https://svietidla.heureka.sk/f:12544:39402031/"],["Svietidlá Ledco","https://svietidla.heureka.sk/f:12544:30201740/"],["Svietidlá Regiolux","https://svietidla.heureka.sk/f:12544:583072/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať ochladzovač vzduchu?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-ochladzovac-vzduchu-c5981-20462/"],["Ako vybrať klimatizáciu?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-klimatizaciu-c1044-20157/"],["Ako vybrať vonný vosk?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-vonny-vosk-c4900-19967/"]],"Vybrané produkty":[["Baofeng UV-5R","https://vysielacky.heureka.sk/baofeng-uv-5r/"],["NetX Kábel Patch UTP c6 1m","https://sietove-kable.heureka.sk/netx-kabel-patch-utp-c6-1m/"],["popolník APS 10cm nerez","https://popolniky.heureka.sk/popolnik-aps-10cm-nerez/"],["Beko HII 64500 FHTW","https://varne-dosky.heureka.sk/beko-hii-64500-fhtw/"],["Korda Gumový převlek na závěs Solid Bag PVA Tail Rubber 10 ks","https://prislusenstvo-vlasce-ocelove-lanka.heureka.sk/korda-gumovy-prevlek-na-zaves-solid-bag-pva-tail-rubber-10-ks/"],["Mares Kompenzátor vztlaku KAILA SLS","https://zakety-a-kridla.heureka.sk/mares-kompenzator-vztlaku-kaila-sls/"],["Saloos Šalvia éterický olej 10 ml","https://vonne-oleje.heureka.sk/saloos-salvia-etericky-olej-10-ml/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}