ACB E3980000N 0 recenzií
Zapustené svietidlo INVISIBLE je určené pre montáž do interiéru. Svietidlo je vyrobené z hliníka. K dispozícii v bielej alebo čiernej farbe. Použitie - všeobecné alebo... Celý popis
100,06 €
Doprava zdarma, Na sklade
Odporúčaná ponuka Svietidlá Miko Do obchodu
ACB E3980000N
Odporúčané ponuky (1) ACB E3980000N
Najlacnejšie ponuky (1) ACB E3980000N 162 recenzií Do mesiaca 1 ocenenie
ACB E3980000N Zapustené svietidlo INVISIBLE LED 12W, 3000K, 850lm, CRI90, IP20, čierna
ACB E3980000N Zapustené svietidlo INVISIBLE LED 12W, 3000K, 850lm, CRI90, IP20, čierna
Recenzie (0) ACB E3980000N Hodnotenia produktu ACB E3980000N
Zatiaľ žiadne recenzie K tomuto produktu zatiaľ nikto recenziu nepridal. Buďte prvý a pomôžte ostatným s výberom.
Popis produktu Zapustené svietidlo INVISIBLE je určené pre montáž do interiéru. Svietidlo je vyrobené z hliníka. K dispozícii v bielej alebo čiernej farbe. Použitie - všeobecné alebo akcentačné osvetlenie, určené pre obytné alebo komerčné priestory (chodby, vstupné priestory, bar, recepcia, pracovné miesta, izby, kancelárie, zasadačky).
Technické parametre:Farba: čiernaMateriál: hliník/plastVýška: 4,2 cmDĺžka: 4,5 cmŠírka: 14,7 cmMontážny otvor: 3,5 - 13,7 cmNapájacie napätie: 230 VVýkon: max.: 12 WTeplota chromatickosti: 3000KSvetelný tok: 850 lm Objímka/pätica: LEDStmievanie: nieUhol vyžarovania: 36IP krytie: IP20Zdroj súčasťou balenia: ánoZáruka: 2 roky
Technický listEU certifikátFotometrické údaje--Montážny návod (špecifický)Montážny návod (špecifický)Technický listEU certifikát
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
{"Obľúbené kategórie":[["Puzdrá a kryty na mobilné telefóny Xiaomi","https://puzdra-kryty-mobily-xiaomi.heureka.sk/"],["Náplne a tonery - kompatibilné","https://kompatibilne-naplne-a-tonery.heureka.sk/"],["Activity boardy","https://activity-boardy.heureka.sk/"],["Detské príbory","https://pribory.heureka.sk/f:20877:1/"],["Detské overaly","https://detske-overaly.heureka.sk/"],["Príložné termostaty","https://termostaty.heureka.sk/f:26975:30114158/"],["Sklokeramické sporáky Gorenje","https://sporaky.heureka.sk/f:4978:5789;23085:8203340/"],["Laminátové šmýkačky","https://smykacky.heureka.sk/f:38865:38115470/"],["Akvarijné sety 120 l","https://akvarijne-sety.heureka.sk/f:38554:120/"],["Maškrty pre psy tuniakové","https://maskrty-pre-psov.heureka.sk/f:23765:47397557/"]],"Vybrané značky":[["Svietidlá Monacor","https://svietidla.heureka.sk/f:12544:8743043/"],["Svietidlá Ledvance","https://svietidla.heureka.sk/f:12544:8777758/"],["Svietidlá Samsung","https://svietidla.heureka.sk/f:12544:37404835/"],["Svietidlá Lena Lighting","https://svietidla.heureka.sk/f:12544:30201752/"],["Svietidlá Martinelli Luce","https://svietidla.heureka.sk/f:12544:30201732/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať parkovacie senzory?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-parkovacie-senzory-c2684-19972/"],["Ako sa starať o prsia","https://www.heureka.sk/a/ako-sa-starat-o-prsia-c1639-19512/"],["Ako vybrať viazač?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-viazac-c1894-20054/"]],"Vybrané produkty":[["Shapers Carvn Tri S2","https://prislusenstvi-na-wakeboarding.heureka.sk/shapers-carvn-tri-s2/"],["Stix Tool SW01 Sada na opravu pneumatík","https://sady-na-opravu-pneumatik.heureka.sk/stix-tool-sw01-sada-na-opravu-pneumatik/"],["MaDe robot Zigy černá","https://interaktivni-roboti.heureka.sk/made-robot-zigy-cerna/"],["Vizart Cosmetics kozmetický štetec na make-up Duo mini","https://kozmeticke-stetce.heureka.sk/vizart-cosmetics-kozmeticky-stetec-na-make-up-duo-mini/"],["Eva Cosmetics STOPfiltr na cigarety 120 ks 6 filtr","https://cigary.heureka.sk/eva-cosmetics-stopfiltr-na-cigarety-120-ks-6-filtr/"],["Trixie Kúpelňa veľká 23x15x26 cm","https://kupelne-vtaci.heureka.sk/trixie-kupelna-velka-23x15x26-cm/"],["ETA 1733 ","https://ohrievace-vody.heureka.sk/eta-1733/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}